Širmos

ŠirmosŠirma  tai  yra tikras funkcionalumo pavyzdys ir šis interjero elementas gali būti naudojamas praktiškai visose patalpose. Širmos gimtinė yra  Kinija. Pirmieji širmų modeliai buvo sudaryti iš daugiau nei 10  panelių, kurių karkasas buvo pagamintas iš bambuko, tačiau šiuolaikiškos širmos yra pagamintos tik iš 4  konstrukcijos elementų.  Širmos karkasas gali būti gaminamas iš  plastiko, metalo ir įvairių medienos rūšių. Viskas yra pagražinama naudojant šilką  arba specialų  popierių, kartais yra apsiuvamas naudojant  natūralią odą .  Šiais laikais  yra labai populiarios lanksčios ir karkaso neturinčios širmos, kurios turi sudedamą konstrukciją. Tai yra labai populiarios kompaktiškos interjero detalės.  Tai yra skirtinga mediena,  įvairūs raštai, švelnūs atspalviai, kurie atitiks kiekvieno kliento poreikius ir skonį.  Širmos tai yra geriausias sprendimas jei jūs savo namuose norite išskirti tam tikras zonas. Būtent tokios kokybiškos širmos yra surinktos mūsų parduotuvėje, jos yra gaminamos naudojant įvairias medžiagas, kurios yra įvairių atspalvių. Jų išskirtinė savybė yra lengvumas, raštų įvairovė, kuri gali būti pasiekiama  naudojant pačius  sudėtingiausius raštus.  Sukurkite  savo erdvės piešinį su klasikinių širmų pagalba ir šiuolaikiškomis, griežtų baldų linijomis. Kaip gali būti  zonuojama patalpa su  širmų arba pertvarų pagalba? Daugiau apie tai: soliteka.lt 

Širmos  ir pertvaros  sąlyginai išskiria kambario zonas. Jų užduotis yra   vizualus apropojimas, o pagrindinis privalumas –mobilumas.  Dažniausiai širmos yra naudojamos namuose kur reikia atskirti  darbo zoną nuo  virtuvės ir svečių kambario.  Dar vienas pakankamai populiarus pasirinkimas, tai yra darbo vietos  išskirimas miegamajame arba  svečių kambaryje kur yra darbo stalas su kompiuteriu.  Už širmos taip pat gali būti statoma vaiko lovytė, jei vaikas miega kartu su tėvais.  Rytų stiliaus interjere širmos yra naudojamos išskirtinai tik dekorui.  Jos yra statomos šalia sienos, kurios  neturi jokio  funkcionalaus krūvio.  Širmos skirtos kambariams  visais laikais atliko ne tik funkcionalios pertvaros funkciją, tačiau taip pat yra svarbus  interjero elementas.  Kartais širmos gali būti ne tik kaip erdvės zonavimo elementas, tačiau taip pat kaip savarankiškas  meno  elementas, kuris  yra labai vertingas.

 Širmos yra išpaišomos pačiais įvairiausiais  raštais.  Priklausomai nuo jūsų patalpos stiliaus jūs galite įsigyti širmas-pertvaras, kurios gali būti išpaišytos tiek ramiais piešiniai, tiek ryškiais raštais, kurie yra tarsi tikri meno kūriniai.  Tai gali būti tiek Japoniški siužetai, gotikiniai piešiniai, kinietiško stiliaus raštai, įdomios  fantastinės  kompozicijos ir kiti raštai.  Kai jūs pas mus užsakysite širmas jūs galėsite būti tikri, kad  jūs surasite daug nuostabių siužetų, kuriuo jūs maloniai galėsite gerėtis savo namuose. Jūs  galite u-sakyti širmas skirtas jūsų kambariui su analogiškais siužetais  arba  bet kuriais kitais piešiniais priklausomai nuo jūsų poreikių ir pasirinkimo.  Tiems kas labiau nori įsigyti jau paruoštas pertvaras salone jau gauna pakankamai populiarų piešinį.   Kainuoja tokios širmos pakankamai pigiai.  Tačiau jūs savo interjerui suteiksite unikalumo jei kreipsitės į mus.  Mes su malonumu patenkinsime jūsų poreikius ir jums padėsime pasirinkti pačias stilingiausias širmas skirtas jūsų namams.  Širmos tai yra tiesiog gražus dekoro elementas tai yra  idealus pasirinkimas jei jūs norite atskirtas  kelias erdves ir neorite jų užgriozdinti.  Jei mažame kambaryje jūs norėsite  išskirti vietą jūsų darbo vietai, tokiu atveju širmos  bus pakankamai naudingos.  Patrauklus širmos piešinys jūsų kambariui taps tarsi papildomas interjero elementas.  Taigi pasirinkite širmas ir jūsų namai  suspindės visai kitomis spalvomis.  Tai yra naudingas pasirinkimas jūsų namų interjerui. 

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *