Stogo šiltinimas naudojant kokybiškas medžiagas

stogo siltinimasPagrindinė stogo šiltinimo funkcija, tai apsaugoti stogą nuo išorinio atmosferos poveikio, tai yra lietaus, sniego , saulės radiacijos ir vėjo. Juk tai labai erzina, kai jūs naktį gulite lovoje ir girdite kaip siautėja vėjas, tai gali sukelti vandens nutekėjimus, todėl  yra labai svarbu, kad stogo šiltinimas būtu atliktas kokybiškai, naudojant patikimas medžiagas. Tai yra vienas iš svarbiausių žingsnių statant namą.

Labai dažnai žmonės šiame namo statybos etape stengiasi sutaupyti pasirinkdami pačias pigiausias  stogo šiltinimo medžiagas ir tai yra neteisingas požiūris. Kiekvienas stogas turi savo individualų charakterį, todėl stogo šiltinimas turi būti atliekamas kokybiškai ir atsakingai.  Ir pirma į ką reikia atsižvelgti tai yra klimato sąlygos toje vietovėje kur jūs statote namą.  Stogo šiltinimo medžiagos storis turi atitikti tam tikrą šiltinimo rūšį ir  žinoma turi atitikti stogo konstrukciją.  Šiame etape jūs lengvai galite padaryti klaidų, kurios padarys taip, kad  vasarą ir žiemą jūsų stogas turės tam tikrų problemų. Jokiu būdu neverta taupyti pasirenkąs apšiltinančias medžiagas, kadangi jei yra naudojamos kokybiškos medžiagos šilumos sąnaudos gali sumažėti net 80 procentų ir tuo labiau, kad naudojant nekokybiškas  medžiagas visa šiluma bus prarandama per stogą, todėl jūs turėsite papildomų išlaidų, kalbant apie oro kondicionavimą.  Juk nuo stogo būklės priklausys viso jūsų namo būklė.

Daugelis mano, kad   nekokybiškai atliktas stogo šiltinimas tai nėra problema, tačiau iš tiesų tai gali padaryti dideles problemas ir drėgmė vėliau gali sunaikinti visą jūsų namą. Todėl, kai mūsų įmonė atlieka stogo šiltinimo darbus yra naudojamos tik kokybiškos medžiagos, tai yra ekovata ,,Warmcel“, kuri labai puikiai izoliuoja garsą ir šilumą, todėl jums tikrai neteks permokėti  už šildymo sąskaitas. Ji yra atspari ugniai, taigi sumažins gaisro tikimybę. Tai yra ekonomiška šiltinimo medžiaga, kadangi ją naudojant yra užpildomos visos ertmės ir jums nereikės išmesti medžiagų. Jei stogo šiltinimas yra atliekamas naudojant šią ekovatą nelieka jokių šalčio tiltų, taigi jūs galėsite būti tikri, kad  jūsų namo nesunaikins drėgmė ir jūs galėsite gyventi šiltai ir jaukiai.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *