Priemonės, kurios pasaulį padarys švaresniu

naturali kosmetikaNatūrali kosmetika tai yra nepakeičiama nauda mūsų grožiui ir sveikatai, kadangi natūralioje kosmetikoje yra nenaudojami pesticidai, sunkieji metalai, genetiškai modifikuotos medžiagos ir nitratai. Žaliavų surinkimas ir apdorojimas turi suteikti minimalią žalą aplinkai, tai yra augalams ir gyvūnams. Kosmetika turi būti natūrali ir savo sudėtyje turi turėti ne mažiau kaip 10 procentų aktyviųjų medžiagų. Natūralią kosmetiką 95 procentais turi sudaryti tik natūralios medžiagos. Sudedamosios dalys turi būti vienodai nekenksmingos tiek jūsų odai tiek ir jūs supančiai aplinkai, taigi jie natūrali kosmetika turi būti netoksiška.

Gaminant natūralią kosmetiką naudojamos žaliavos turi būti auginamos organiškose plantacijose, nenaudojant jokių toksiškų trąšų. Natūralus odos grožis, tai yra bet kurios moters svajonė. Natūrali kosmetika jums padės tinkamai prižiūrėti savo odą, todėl nėra rekomenduojama laukti kada jūsų oda taps neelastinga, sausa ir išberta. Viso to galima nors laikinai išvengti jei jūs naudositės natūralia kosmetika.

Natūralios kosmetikos privalumai:

  • Ji nesukels alerginės reakcijos. Lūpų dažai savo sudėtyje neturi kenksmingų medžiagų, todėl jų patekimas į jūsų organizmas nesukels jokių pasekmių;
  • Jūs sulauksite geidžiamų rezultatų kur kas greičiau nei naudodami įprastas kosmetikos priemones;
  • Pirkdami natūralią kosmetiką jūs padarysite savo indėlį į aplinkos išsaugojimą;
  • Naudodami natūralią kosmetiką jūs galėsite visur ir visada atrodyti patraukliai, nekenkdami sau.

Švaros priemonės labai išplito mūsų gyvenime, tačiau kad jis taptų kokybiškas biosala parduotuvė jums siūlo ekologiškas švaros priemones, kurių sudėtyje nėra sintetinių medžiagų. Šios švaros priemonės yra saugios, todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti tinkamas švaros priemones , juk jos daro įtaką mūsų sveikatai ir savijautai. Kadangi šios švaros priemonės yra saugios jos nepadarys jokios žalos jums arba jūsų vaikams. Ko gi neturėtu būti švaros priemonių sudėtyje? Neturi būti chloro, jis daro neigiamą įtaką odai ir plaukams, yra didesnė tikimybė susirgti įvairiausiomis ligomis.taip pat nėra fosfato, kadangi jo sudėtyje yra daug toksinų. Taip pat galima paminėti fenolius ir krezolius, kurie gal sukelti diarėją, sąmonės praradimą ir vidaus organų sutrikimą. Naudodami natūralią kosmetiką ir švaros priemones jūs suprasite, kad tai jums garantuos sveikatą ir saugesnį gyvenimą. Norite padaryti pasaulį švaresniu pasirinkite biosala parduotuvę.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *