Profesionaliai atliekamas mokesčių grąžinimas

mokesčių grąžinimasPer tą laiką kol jūs dirbote Airijoje be jokių abejonių jūsų darbovietė atskaičiavo pakankamai nemažai mokesčių iš jūsų atlyginimo. Tačiau gera naujiena yra ta, kad dabar jūs jau turėsite galimybę sugrąžinti dalį atskaičiuotų mokesčių. Ar jūs norite atgauti jums priklausančius mokesčius?

Kiekvienas asmuo gyvenantis ir dirbantis Airijoje turi mokėti mokesčius. Mokesčių grąžinimas iš Airijos jums gali būti taikomas jei:

  • Jei jūs neuždirbote jums priklausančio minimumo;
  • Jūs dirbote ne visus finansinius metus;
  • Mokėjote mokesčius pagal laikiną mokesčių kodą;

Jei jums yra aktualus mokesčių grąžinimas, tokiu atveju mes profesionaliai atliksime viską ko reikia, kad jūs atgautumėte jums priklausančius mokesčius. Mokesčių grąžinimas iš Airijos jums gali būti pradėtas vykdyti jei jūs pateiksite šiuos dokumentus:

  1. Paso kopijos;
  2. Paskutinių algalapių originalų;
  3. P45 formos originalo;
  4. P60 formos originalo.

P45 formą jūs turėjote gauti kai nutraukėte darbo sutartį su darbdaviu, o P60 forma, tai yra dokumentas kurį jūs gaunate pasibaigus kiekvieniems finansiniams metams. Šiame dokumente yra pateikta visa informacija apie tai kokias jūs pajamas gavote ir kiek mokesčių jūs permokėjot metų bėgyje. Kiek gi laiko gali prireikti, kad jums būtu pradėtas taikyti mokesčių grąžinimas iš Airijos ir jums į banko sąskaitą būtu pervesti pinigai? Mokesčių grąžinimas užtruks nuo 60-120 dienų, tačiau šis procesas gali užtrukti, jei bus pradėta tikrinti ar jūsų pateikti dokumentai yra tikri. Ir jūs galėsite atgauti mokesčius net tuo atveju jei jūs Airijoje buvote labai trumpai, kadangi mokesčiai yra mokami nuo visų uždirbtų pajamų. Svarbiausia, kad jūsų darbas būtu legalus tokiu atveju jūs galėsite atgauti didžiąją savo permokėtų mokesčių dalį. Jums mokesčių grąžinimas gali būti taikomas net tokiu atveju jei jūs nesugebėsite gauti visų reikalingų dokumentų, tačiau prieš tai turite žinoti, kad tokiu atveju visi darbai bus vykdomi kur kas ilgiau, nei tuo atveju jei jūs turėtumėte visus reikalingus dokumentus. Jūs norite, kad jums būti grąžinti mokesčiai? Norite pasinaudoti savo teisėmis, tokiu atveju kreipkitės į mus ir jūs atgausite savo teisėtai uždirbtus pinigus.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *