Stogo danga apsaugos jūsų stogą nuo neigiamo aplinkos poveikio

stogo dangaStogas tai yra vienas iš svarbiausių ir sudėtingiausių konstrukcijos elementų. Todėl stogo danga turi būti tvirta ir patikima, kad galėtų jūsų namus apsaugoti nuo prastų oro sąlygų ir tokiu būdu jūs galėtumėte patogiai gyventi. Jei stogo danga bus tokia kokios reikia, tai jums bus nebaisios jokios kliūtis.

Daugiau informacijos apie stogo dangas: www.borga.lt

Stogo dangos dažniausiai būna gaminamos iš plienos. Ši medžiaga ne tik jūsų stogą padarys ne tik gražiu,tačiau ir apsaugos jį nuo vėjo, atmosferos kritulių ir temperatūros pokyčių. Stogo danga tai yra patikimumas, praktiškumas ir ilgas tarnavimo laikotarpis. Mūsų stogai gali pasigirti visa eile privalumų. Tai yra tvirtumas, kuris jūsų prailgins jūsų stogų dangos tarnavimo laiką. Kadangi stogų dangos yra cinkuotos, todėl jūsų stogo nepaveiks jokia korozija. Dar vienas privalumas, kad tokios stogo dangos yra neveikiamos ultravioletinių saulės spindulių. Tai leis jūsų stogo dangai išsaugoti savo pirminę formą ilgą laiką. Jūs galėsite pasirinkti įvairiausių spalvų stogų dangas. Taigi jūsų stogas galės būti ne tik kokybiškas, tačiau ir stilingas.

Mūsų stogo dangos yra plieniniai profiliuoti lakštai, kurie yra skirti patiems įvairiausiems stogams, nepriklausomai nuo jų konstrukcijos. Unikalias savybes stogo danga įgauna jos gamybos metu. Stogų dangos kokybė jūsų nenuvils ir nesukels jokių klausimų, kadangi ji patikimai apsaugos namus nuo neigiamo aplinkos poveikio ir tokiu būdu sukurs tikrai patogias sąlygas jūsų gyvenimui. Mūsų parduotuvėje jūs galėsite įsigyti šias stogų dangas:

  1. Classic danga, kuri net ir po ilgų naudojimo metų išliks stilinga;
  2. Elegant stogo danga. Šiai stogo dangai yra suteikiama net 10 metų garantija;
  3. Ekonomi, tai trapecinio profilio danga, ji dažniausiai naudojama ten kur apkrova nėra svarbi;
  4. BPD 18, tai yra vienas iš ekonomiškiausių stogų dangos variantų;
  5. TR 128 stogo danga yra skirta stogams be grebėstų;
  6. TR 45 stogo danga yra naudojama kur stogui tenka didelė apkrova;
  7. Super 40, tai banguota danga, kuri yra patvaresnė.

Stogų dangos yra labai svarbios, todėl jei norite, kad jūsų namuose būtu šilta, o stogas būtu originalus ir solidus tiesiog pasikliaukite profesionalais.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *