Dviračių balneliai tai yra viena iš pagrindinių dviračio dalių, kuriai atitenka didžioji dviratininko svorio dalis( taip pat vairui ir pedalams). Dviračių balneliai iš vienos pusės turi būti patogios, kadangi jūs ant jų sėdėsite, o iš kitos pusės neturi sukurti jokių kliūčių pedalų minimui. Labai dažnai balneliai atitinka anatominę struktūrą, jie gali būti moteriški arba vyriški. Įsigyti dviračio balnelius pagal tai ką jums patarė draugas yra visiškai neteisinga, kadangi tai yra labai individualus daiktas, kurį geriau pasirinkti savarankiškai, jūsų balneliai turi būti patogūs. Jei jums po važiavimo dviračiu skauda sėdmenis tai jums sukelia tikrai nemalonius pojūčius. Praktiškai visi žmonės yra jaute nepatogumą sėdint ant dviračio balnelio, kai nuvažiuoja tam tikrą atstumą. Todėl geriausias variantas yra pasirinkti tokius dviračių balnelius, kurie geriausiai atitiktu jūsų anatominę struktūrą ir pašalintu nemalonius pojūčius. Patogūs dviračių balneliai yra gaminami Brooks įmonės, apskritai dviračių balneliai būna įvairių formų ir rūšių, yra gaminamos iš labai įvairių medžiagų, kurios pasižymi įvairiomis savybėmis.
Dviračių balneliai tikriausiai gali būti vadinami ,, pilkaisiais kardinolais, kadangi į jį nėra kreipiamas labai didelis dėmesys, tačiau kai yra važiuojama ir sėdama tai yra labai svarbus elementas. Jūs galite turėti pačią brangiausia, lengviausią ir tinkamai pasirinktą rėmą, pačius geriausius ratus, tačiau jei jūsų dviračio balnelis jums trina sėdmenis arba kojas, tokiu atveju po dešimties kilometrų jūs tiesiog negalėsite važiuoti toliau. Kad ir kaip keistai tai skamba, tačiau geriau , kad dviračių balneliai būtų kieti. Jie jokiu būdu neturi būti minkšti kaip krėslas, būtent toks balnelis, kai ant jo sėsite suspaus jums visas kraujagysles ir jau po kelių valandų jūsų kojos nutirps ir jūs daugiau negalėsite minti pedalų. Taip pat tai gali sukelti hemorojų arba net impotenciją, tačiau tam reikia ant dviračio balnelio praleisti po penkias valandas kiekvieną dieną ir pakankamai daug mėnesių, visa laimė, kad skausmas jums neleis to padaryti. Pamėginkite ant kėdės padėti pagalvėlę, atsisėkite ant jos ir po kurio laiko jūs suprasite, kad minkšti dviračių balneliai tai nėra gerai. Taip pat balneliai neturi būti platūs. Žinoma, kai jūs ant jo sėdatės jaučiate patogumą, jūs judėsite kojomis ir savo kojas užkabinsite už plačias balnelio dalis ir tokiu būdu pritrinsite sau kojas.
Kieti ir siauri dviračių balneliai jums atrodys tarsi sadisto išradimas ir jūs save prakeiksite, kad įsigijote tokį balnelį, tačiau po kelių pasivažinėjimų jūs prie jo priprasite ir sugebėsite įveikti kur kas ilgesnius atstumus važiuodami dviračiu, nei galėjote su minkštu balneliu. Į šį klausimą yra būtina atsižvelgti labai atsakingai, kadangi nuo to kokį dviračio balnelį jūs pasirinksite priklausys jūsų važiavimo patogumas ir jūsų savijauta. Žinoma, visa tai yra visiškai nesvarbu jei jūs tik važiuojate netolimą atstumą iki parduotuvės arba tvenkinio kur ketinate žvejoti. Kyla labai daug ginčų būtent dėl to kokius dviračio balnelius turėtų naudoti būtent vyrai, kadangi yra pasakojami siaubingi dalykai apie tai kaip atsiranda hemorojus ir impotencija, kuriuos vyrams padėjo įsigyti būtent netinkami dviračių balneliai. Taigi tokias pasekmes jums gali sukelti dviratis , jei jo dviračio balnelis bus jums netinkamas, ji būtinai turi būti pasirenkamas individualiai pagal jūsų poreikius. Pasirinkite sau tinkamiausius dviračių balnelius, kurie atitiks jūsų anatominę struktūrą ir jūsų individualius poreikius ir jūs tikrai nenusivilsite.