Dregmei atsparios terasinės lentos

Terasinės lentos

 

Su terasinės lentos pagalba bet kuriai  poilsio vietai gali  būti  suteikiama individuali išvaizda. Grindys pavėsinėse,  sodo takeliai, kurie yra šalia  baseino gali  būti  padaryti kruopščiai ir tvarkingai.  Medinė teras, kuri yra užmiesčio namuose ir soduose tai yra  grindis  atvirame  ore  ir lauke.  Danga turi ištverti neigimą  drėgmės, saulės, temperatūros pokyčių  poveikį, ji turi  būti  atspari metų laikų kaitai, grybelio ir vabzdžių poveikiui.  Kokybiškų terasinių lentų naudojimo laikas tikrai nebus  trumpesnis nei 50 metų.   Danga neturi  būti slidi ir tuo pačiu ji neturi  būti lygi, kadangi neturi  būti jokios tikimybės paslysti  ir įsivaryti pašiną.  Su terasinės lentos pagalba bet kuriai  konstrukcijai galima  suteikti  individualumą.  Kai  yra  statomi šiuolaikiški  kotedžai  labai daug dėmesio šiuo metu yra skiriami ne tik kokybiškai namo  apdailai, tačiau  ir šalia namo esančios teritorijos tvarkai.  Vis labiau auga pavėsinių, terasų,  sodo takelių, atvirų baseinų ir verandų populiarumas atitinkamai  yra naudojamos terasinės lentos. Jos  pakankamai dažnai  naudojamos tuo atveju, kai reikia  papuošti  teritoriją ir namui  suteikti daugiau individualumo.  Šios lentos  yra gaminamos  naudojant  medienos-polimero  kompozitą, kuris turi reikiamas tvirtumo ir  atsparumo  atmosferos  veiksniams savybes. Kai yra pasirenkamos medžiagos, kurios dengia terasų  grindis, teritorijas  aplink baseiną visada  yra užduodamas klausimas kas gali ištverti įvairias oro sąlygas, kas gali gražiai  atrodyti ir nereikalaus keitimo  po vieno-dviejų sezonų.  Atsakymas į šį klausimą yra pakankamai paprastas tai terasinės lentos. Kol kas jos dar nežino labai daug žmonių, tačiau  tas, kuris nors kartą panaudojo tokią medžiagą darbuose sugebės įvertinti  visus jos privalumus.  Taigi kokie yra  tokių lentų privalumai?

Terasinės lentos pasižymi patrauklia išvaizda, jos  sudėtis gali  varijuoti, tačiau  struktūra  visada imituoja natūralią medieną, jis yra puikiai šlifuotas ir padengtas laku. Tokiu  būdu yra pabrėžiama  įvairių  atspalvių paletė.  Tai yra ilgaamžiška medžiaga, kuri gali būti naudojama  ne mažiau kaip 50 metų, o viršus gali tarnauti  visą  amžių.  Lentos yra parduodamos už prieinamą kainą.  Be to, tai yra  biologiškai  atspari medžiaga, kadangi ji nepūva, jos neveikia pelėsiai. Taip pat tai nėra toksiška medžiaga.  Ant tokių lentų negalima paslysti net, kai yra  drėgnas oras.  Pagrindinė medžiaga, kuri yra  naudojama, kai yra padengiamos terasos jau daugelį metų tai  egzotiškos kilmės mediena, yra  naudojama įvairių lapuočių mediena.  Tam, kad būtų padidintas medžiagos tvirtumas, bei vizualinius  savybės terasinės lentos yra padengiamos specialiomis medžiagomis.  Kuo  gi dar pirkėjams yra patrauklios  šio lentos?  Pirma,  tai yra  puikios techninės savybės, kurių dėka ji tarnaus ne vienus metus.  Lentos patikimai išlaiko padidintą drėgmės lygį, temperatūros svyravimus ir kitą neigiamą poveikį.

Tam, kad būtų pagaminto terasinės lentos yra naudojama mediena, kuri yra impregnuojama  specialiomis medžiagomis ir aliejais.  Šios lentos yra  reljefinės, tai yra  ekologiškai švari medžiaga, kuri  turi patrauklias išvaizdos savybes.  Dažniausiai šio lentos yra  90 mm  pločio ir 26-31 mm storio. Be to, jos yra lengvai išklojamos su specialiais tvirtinimo  elementais.  Kokybiškos ir žavingos terasinės lentos taps puikia jūsų namų puošmena, kai jos bus  sumontuotos  jūs galėsite  susimąstyti apie  prabangaus žiemos sodo  statybą. Šios konstrukcijos  unikalumas yra toks, kad ji  gali būti  montuojama  sode ir gyvenamoje  patalpoje.   Naudojama  medžiaga tai yra tikrai ne  paskutinį  vaidmenį  atliekanti  dalis.   Jums yra  siūlomas labai platus terasinių lentų  asortimentas.

 

 

 

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *