Ką reiškia žinoti apie sąmoningą kvėpavimą?

rebefingasSąmoningas kvėpavimas, kitaip dar vadinamas rebefingu yra paprasta, bet galinga sąmoningo kvėpavimo technika. Rebefingas pasižymi ir tuo, kad yra puiki gydymo alternatyva medicininiams vaistams.

Technika suteikia sąmoningumo net ir mūsų nuo sąmonės slepiamiems įsitikinimams ir emocijoms, santykiui su mūsų kūnu ir apskritai su visu pasauliu. Kai mes kvėpuojame sąmoningai, turėdami šį supratimą, galime neįmanoma paversti įmanoma, nes išgydome savo emocines ir fizines žaizdas. Rebefingas laisvina mūsų kūnų energiją, todėl mes pradedame jausti džiaugsmą ir pilnatvę. Tai galingas gydymo metodas, kuris mūsų gyvenimams siūlo meistriškumo patirtį ir laisvę, nes apima visus lygius: fizinį, emocinį, psichologinį ir dvasinį.

 

Kaip šis procesas vyksta?

Pirmiausia Jums reikia susikoncentruoti ties savo problemomis (30-50 minučių). Tada prasideda kvėpavimo sesija, kurią geriausiai jums padėti atlikti gali tik patyręs meistras. Paprastai kvėpuojama gulint ir bandoma, tol, kol yra pajaučiamas Jūsų ritmas. Reikia, kad tarp iškvėpimo ir įkvėpimo nesijaustų pauzių. Kvėpavimo sesijos trunka maždaug nuo 60 iki 75 minučių. Integracijos laikotarpis yra nuo 10 iki 15 minučių. Iš viso rebefingo sesija gali trukti nuo 2 iki 3 valandų.

Sąmoningu kvėpavimu yra verta užsiimti, jei Jūs: turite bendravimo sutrikimų, jaučiate stresą, turite problemų darbe, sergate depresija, jaučiate nerimą, panikos priepuolius, turite fobijų, esate drovus, nepasitikite savimi arba, jei tiesiog norite pažinti save geriau ir labiau džiaugtis gyvenimu.

Kvėpavimas yra tarsi tiltas tarp sąmonės ir pasąmonės, tarp kūno ir proto. Fiziškai aiškinant, galima pasakyti, kad kvėpuojant be pertraukų, kūnas sunaudoja daugiau deguonies, todėl kinta CO2 lygis smegenyse. Jūs patys savarankiškai sukeliate tarsi transo būseną. Dėka šio proceso, atsiranda galimybė visus savo prisiminimus peržvelgti kitu kampu ir su teigiamomis emocijomis. Viso blogos mintys tarsi pradingsta ir yra užleidžiama vieta švarios energijos pojūčiams.

Susisiekite su patyrusiais rebefingo mokytojais – jie tikrai galės Jums geriausiai padėti išmokti šios įdomios technikos.

Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *